REKLAMA:
 
 
www.psl.pl

Niezbędnik Wyborcy - granice obwodów głosowania na terenie powiatu zambrowskiego

wybory/polityka
06.10.2011 r., godz. 06.00
Poniżej zamieszczamy wykaz granicami obwodów głosowania oraz siedzib Okręgowych Komisji Wyborczych na terenie Miasta Zambrów oraz gmin wiejskich: Zambrów, Szumowo, Kołaki Kościelne i Rutki.

Miasto Zambrów

GDZIE MIESZKAM
GDZIE MAM GŁOSOWAĆ
Nr obwodu głosowania
Granice obwodu głosowania
Siedziba obwodowej
komisji wyborczej
1
ulice: Konopnickiej, Obwodowa, Orzeszkowej, Podedwornego, Podleśna, Prusa,Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Sosnowa, Świerkowa Zielona,Żeromskiego, Żytnia
Szkoła Podstawowa Nr 4
ul. Konopnickiej 13
2
ulice: Bema, Białostocka - domy prywatne o numerach nieparzystych i bloki o numerach 19, 21,23, 25, Generała Stefana Kosseckiego, Pułaskiego
Zespół Szkół Ogólnokształcących
ul. Konopnickiej 16
3
ulice: Białostocka – budynki o numerach nieparzystych do Nr 5 włącznie,Brzozowa, Łomżyńska, Nadrzeczna, Pl. Sikorskiego, Polowa, Sadowa, Wilsona, Wilowa
Miejskie Przedszkole Nr1
ul. Sadowa 5
4
ulice: Białostocka budynki o numerach parzystych i bloki o numerach 29, 31,33,39, Rolnicza
Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa
ul. Prym.Wyszyńskiego 3a
5
ulice: Grabowska, Paderewskiego, Piłsudskiego, Prymasa Wyszyńskiego, Sportowa
Miejskie Gimnazjum Nr 1
ul.Prym.Wyszyńskiego 6a
6
ulice: Polna, Papieża Jana Pawła II, Ustronna, Łanowa, Wiśniowa, Zaciszna
Miejskie Przedszkole Nr 4
ul. Papieża Jana Pawła II 8A
7
ulice: Cmentarna, Handlowa, Łąkowa, Młynowa, Ostrowska, Raginisa
Państwowa Szkoła Muzyczna
Al. Wojska Polskiego 4
8
ulice: Kościuszki, Mickiewicza, Milenijna, Pogodna, Poświątne, Świętokrzyska, Wąska, Wodna
Miejska Biblioteka Publiczna
ul. Prym. Wyszyńskiego 2
9
Aleja Wojska Polskiego od Nr 2 do Nr 40 i Nr 42,
ulice: Armii Krajowej, Chopina, Jantarowa, Krótka, Ks. Marcina Krajewskiego, Lipowa, Moniuszki, Obrońców Zambrowa, 71 Pułku Piechoty, Wądołkowska, Wiejska
Szkoła Podstawowa Nr 5
ul. Obrońców Zambrowa 6
10
ulice: Fabryczna, Legionowa, Mazowiecka, Piaskowa, Poligonowa
Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego
ul. Fabryczna 3
11
ulica Grunwaldzka
Miejski Ośrodek Kultury
ul. Grunwaldzka 1
12
Aleja Wojska Polskiego Nr 41, 41A, 41B, 41C, 41D, 43, 49A, 49B, 49C, ulice: Elektryczna, Magazynowa
Szkoła Podstawowa Nr 3
ul. Magazynowa 13
13
Aleja Wojska Polskiego Nr 44,46,48,50, 52, 54, 58 oraz od Nr 60 - 96, ulice: mjr Stanisława Knapika, Kolejowa, Kościelna, Księdza Henryka Kulbata, Leśników, Ofiar Katynia, Ogrodowa, Przykoszarowa, Targowa, Wolska, Sitarska, Stokrotki, Strzelnicza
Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych
Al. Wojska Polskiego 52
14
Szpital Powiatowy w Zambrowie
Szpital Powiatowy w Zambrowie;
ul. Papieża Jana Pawła II 3


Gmina Zambrów

GDZIE MIESZKAM
GDZIE MAM GŁOSOWAĆ
Nr obwodu głosowania
Granice obwodu głosowania
Siedziba obwodowej
komisji wyborczej
1
Wsie: Krajewo-Borowe, Krajewo-Ćwikły, Nowe Zakrzewo, Sędziwuje, Stare Krajewo, Stare Zakrzewo
Szkoła Podstawowa
w Starym Zakrzewie
Stare Zakrzewo 15
2
Wsie: Krajewo Białe, Łosie-Dołęgi, Nowy Laskowiec, Rykacze, Stary Laskowiec, Wdziękoń Drugi, Wdziękoń Pierwszy
Szkoła Podstawowa
w Starym Laskowcu
Stary Laskowiec 14
3
Wsie: Chorzele, Długobórz Drugi, Długobórz Pierwszy, Grochy-Pogorzele, Osowiec
Szkoła Podstawowa
w Osowcu
Osowiec 22
4
Wsie: Czartosy, Dąbki-Łętownica, Grzymały, Krajewo-Korytki, Krajewo-Łętowo, Nowy Borek, Sasiny, Stare Wądołki, Wądołki-Borowe, Wądołki-Bućki, Zagroby-Łętownica
Świetlica Wiejska
w Wądołkach-Bućkach
Wądołki-Bućki 11B
5
Wsie: Czerwony Bór, Klimasze, Nagórki-Jabłoń, Poryte-Jabłoń
Szkoła Podstawowa
w Porytem-Jabłoni
Poryte-Jabłoń 103
6
Wsie: Boruty-Goski, Brajczewo-Sierzputy, Goski Duże, Goski-Pełki, Nowy Skarżyn, Stary Skarżyn, Tarnowo-Goski, Zaręby-Kromki, Zaręby-Krztęki, Zaręby-Świeżki
Szkoła Podstawowa
w Starym Skarżynie
Stary Skarżyn 44
Lokal przystosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
7
Wsie: Chmiele-Pogorzele, Grochy-Łętownica, Przeździecko-Drogoszewo, Przeździecko-Mroczki, Zaręby-Grzymały, Zaręby-Kramki
Szkoła Podstawowa
w Przeździecko-Mroczkach
Przeździecko-Mroczki 38A
8
Wsie: Konopki-Jałbrzyków Stok, Koziki-Jałbrzyków Stok, Łady-Borowe, Łady Polne, Pęsy-Lipno, Szeligi-Kolonia, Szeligi-Leśnica
Świetlica Wiejska
w Ładach Polnych
Łady Polne 11B
9
Wsie: Cieciorki, Gardlin, Grabówka, Konopki-Jabłoń, Nowe Wierzbowo, Wierzbowo-Wieś, Wiśniewo, Wola Zambrzycka
Szkoła Podstawowa
w Wiśniewie
Wiśniewo 10
10
Wieś: Wola Zambrowska
Świetlica Wiejska
w Woli Zambrowskiej
Wola Zambrowska 95A
Lokal przystosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
11
Wsie: Bacze-Mokre, Polki-Teklin, Pstrągi-Gniewoty, Śledzie, Tabędz, Zagroby-Zakrzewo, Zbrzeźnica
Świetlica Wiejska w Tabędzu
Tabędz 16A
12
Zakład Karny w Czerwonym Borze (obwód zamknięty)
Zakład Karny w Czerwonym Borze,
Czerwony Bór 2


Gmina Szumowo

GDZIE MIESZKAM
GDZIE MAM GŁOSOWAĆ
Numer obwodu
Granice obwodu
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
1.
Mroczki-Stylongi, Radwany-Zaorze, Stryjki, Zaręby-Jartuzy, Szumowo ulice: 1 Maja, Wyzwolenia, Dolna, XXX-lecia, Leśna, Polna, Krótka, Przemysłowa, Cmentarna, Bolesława Podedwornego
Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie
ul. XXX-lecia 2
Szumowo
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
2.
Kalinowo, Nowe Szumowo, Wyszomierz Wielki, Żabikowo Prywatne, Żabikowo Rządowe, Szumowo ulice: Szkolna, Osiedlowa
Zespół Szkół w Szumowie
ul. Szkolna 14
Szumowo
lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
3.
Srebrna
Szkoła Podstawowa w Srebrnej
Srebrna 81
4.
Pęchratka Polska, Rynołty
Szkoła Podstawowa
w Pęchratce Polskiej
Pęchratka Polska 54
5.
Paproć Duża, Paproć Mała
Szkoła Podstawowa
w Paproci Dużej
Paproć Duża 53
6.
Łętownica
Szkoła Podstawowa
w Łętownicy
Łętownica 68
7.
Krajewo Budziły, Ostrożne
Remiza strażacka
w Ostrożnem
Ostrożne 53
8.
Głębocz Wielki, Kaczynek
Remiza Strażacka
w Głęboczu Wielkim
Głębocz Wielki 17
9.
Srebrny Borek
Remiza Strażacka
w Srebrnym Borku
Srebrny Borek 40


Gmina Kołaki Kościelne

GDZIE MIESZKAM
GDZIE MAM GŁOSOWAĆ
Nr obwodu głosowania
Granice obwodu głosowania
Siedziba Obwodowej
Komisji Wyborczej
1
Czachy Kołaki, Czarnowo Undy, Ćwikły Krajewo,
Ćwikły Rupie, Głodowo Dąb, Kołaki Kościelne, Kossaki Borowe, Łętowo Dąb
Urząd Gminy w Kołakach Kościelnych
ul. Kościelna 11
2
Czarnowo Dąb, Czosaki Dąb, Gunie Ostrów, Rębiszewo Zegadły,
Sanie Dąb, Szczodruchy, Wróble Arciszewo
Szkoła Podstawowa w Kołakach Kościelnych
ul. Kościelna 26
3
Cholewy Kołomyja, Gosie Duże, Gosie Małe, Krusze Łubnice, Łubnice Krusze,
Podłatki Duże, Podłatki Małe, Wiśniówek Wertyce, Zanie Leśnica
Szkoła Podstawowa
w Zaniach Leśnicy 11


Gmina Rutki

GDZIE MIESZKAM
GDZIE MAM GŁOSOWAĆ
Nr obwodu głosowania
Granice obwodu głosowania
Siedziba obwodowej
komisji wyborczej
1
Rutki Kossaki, Mężenin
Urząd Gminy Rutki – sala konferencyjna
Lokal przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
2
Zambrzyce Króle, Zambrzyce Plewki, Zambrzyce Kapusty, Zambrzyce Jankowo, Nowe Zambrzyce, Stare Zambrzyce, Świątki Wiercice, Śliwowo Łopienite, Szlasy Mieszki, Szlasy Łopienite, Nowe Zalesie, Stare Zalesie, Ożary Wielkie, Jawory Klepacze, Duchny Wieluny, Dobrochy, Czochanie Góra
Świetlica Wiejska
w Zambrzycach Królach
3
Grądy Woniecko
Szkoła Podstawowa
w Grądach Woniecko
4
Kołomyja, Kołomyjka, Gronostaje-Puszcza, Kossaki Nadbielne, Kossaki Ostatki, Mieczki, Pruszki Wielkie,Wybrany
Szkoła Podstawowa
w Kołomyi
5
Kałęczyn Walochy, Kossaki Falki, Kalinówka Bystry, Kalinówka Wielobory, Dębniki,
Górskie Ponikły Stok, Kalinówka Basie, Modzele Górki,Olszewo Przyborowo,
Ożarki Olszanka, Pęsy Lipno, Rutki Nowiny, Tartak Nowy, Rutki Jatki, Szlasy Lipno, Walochy Mońki
Urząd Stanu Cywilnego

w Rutkach
6
Zakład Karny w Grądach Woniecko
Zakład Karny w Grądach Woniecko


Na podstawie obwieszczeń wójtów ww. gmin, burmistrza Miasta Zambrów zamieszczonych na stronach WWW i w BIP (dane z dn. 30.09.2011 r. godz. 13.30).

ŁL






 
Logowanie
Jeśli chcesz obejrzeć zdjęcia w powiększeniu musisz się zalogować.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojuego loginu to zarejestruj się. Rejestracja jest całkowicie darmowa i zajmie kilka chwil.
REKLAMA: